Головне — не марнувати час.
![Головне — не марнувати час. Фото 1](media/cases-thumb/case-2019-2.jpeg)
![Головне — не марнувати час. Фото 2](media/cases-thumb/case-2019-3.jpeg)
![Головне — не марнувати час. Фото 4](media/cases-thumb/case-2019-5.jpeg)
![Головне — не марнувати час. Фото 5](media/cases-thumb/case-2019-6.jpeg)
Наталя та Дмитро та троє дітей, подарованих екстракорпоральним заплідненням
доктор: Алла Бараненко
Головне — не марнувати час. Не їздити по бабках та цілющих джерелах. Не гадати, чому не вдається завагітніти, поглядаючи на чужі дитячі візочки — це дуже болісно. Краще одразу піти до клініки та досягати бажаного батьківства науковим шляхом...
Наталя та Дмитро та троє дітей, подарованих екстракорпоральним заплідненням
«Головне — не марнувати час. Не їздити по бабках та цілющих джерелах. Не гадати, чому не вдається завагітніти, поглядаючи на чужі дитячі візочки — це дуже болісно. Краще одразу піти до клініки Надія та досягати бажаного батьківства науковим шляхом. Це ж так дивовижно, що можливості сучасної медицини дозволяють отримати генетично свою вагітність».
Наталя та Дмитро та троє дітей, подарованих екстракорпоральним заплідненням